آیا عطرهای سایت فیم پرفیومز اصل می باشد؟

عطر های سایت فیم پرفیومز اصلی و سفارش ترکیه بوده و دقیقا مشابه عطر های فری شاپ در ترکیه می باشد.این فروشگاه به هیچ عنوان کالای فیک و یا درجه ۲ به فروش نمی رساند.

فیم پرفیومز چگونه اصالت محصول را تضمین میکند؟

فیم پرفیومز اصالت فیزیکی کالا را تضمین میکند و در فاکتور ارائه شده درج میشود و کیفیت و قدرت پخش و ماندگاری عطر مربوط به تولید کننده است و فروشگاه فیم ضمانتی در این موارد نمیکند. مواردی که در مورد هر عطر در توضیحات و یا جداول مشخصات درج شده بر اساساطلاعات تجمیع شده از سایتهای مرجع در حوزه عطر و ادکلن  است.

پرداخت وجه به چه صورت امکان پذیر است؟

پرداخت وجه بصورت اینترنتی و از طریق درگاه سایت فیم پرفیومز قابل انجام می باشد.

سفارشات مشتریان در چه بازه زمانی تحویل میگردد؟

سفارش در سطح شهر شیراز ظرف ۲۴ ساعت و در تهران و سایر شهرها به طور معمول در روز بعد توسط پست پیشتاز ارسال شده و طی مدت ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری تحویل میگردد.

در صورت تمایل مشتریان محترم میتوانند با دریافت کد رهگیری پستی از فروشگاه فیم پرفیومز از سامانه رهگیری مرسولات پستی اداره پست به نشانی http://newtracking.post.ir/Search.aspx مرسوله خود را دقیق تر پیگیری نمایند. (دقت کنید که کد رهگیری فقط باید بصورت انگلیسی وارد شود.)

آیا میتوان کالای خریداری شده را عودت داد؟

بله؛ در صورتیکه مشتریان به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شدند میتوانند ظرف مدت یک هفته کالای خود را مرجوع کنند و فقط هزینه آماده سازی و ارسال و عودت از آنها کسر می شود.

هزینه کالای عودت داده شده چگونه برگشت داده می شود؟

هزینه کالای عودت داده شده بعد از برگشت کالا و سالم بودن بسته بندی بعد از دریافت شماره حساب یا کارت با نام خریدار بین ۳ تا ۷ روز کاری صورت میگیرد.

لطفا توجه فرمایید به علت اینکه عطر و ادکلن یک کالای بهداشتی است فقط کالاهایی که کاملا سالم و باز نشده باشند قابلیت عودت دارند .

*برای طرح هرگونه مشکل یا سوالات احتمالی دریافت کالا میتوانید با شماره ۰۹۹۸۱۱۲۶۶۱۱ از طریق واتس اپ یا تماس در ساعات اداری تماس حاصل نمایید.