انتخاب عطر متناسب با شخصیت شما

انتخاب عطر متناسب با شخصیت شما

راهنمای انتخاب عطر متناسب با شخصیت افراد

برای انتخاب عطر مناسب مناسب با شخصیتتان باید در وهله اول ببینید به چه رایحه هایی علاقمندید البته این یک تجربه ساده شخصیست. کافیست ببینید کدام رایحه برای شما جذاب است مثلا رایحه گلی را میپسندید یا میوه ای و یا چوبی . بنابراین با شناخت علایق خود نسبت به نوع رایحه ، میتوایند انتخاب مناسبی داشته باشید.

رابطه عطر با شخصیت افراد چیست؟

قطعا یکی ار مواردی که در تشخیص شخصیت افراد اهمیت دارد عطر آن هاست. بنابراین انتخاب عطر مناسب با شخصی شما بسیار مهم بوده و تاثیر گذار خواهد بود.

انواع رایحه های عطر

در فیم پرفیوم ما  انواع راحی های مرسوم و رایج را به شما معرفی میکنیم  تا بتوانید عطر متناسب با شخصیت خود را بیابید.

چوبی: قابل توجه آقایونی که ظرافت در شخصیت‌شان موج می‌زند و به‌دنبال رایحه‌های پیچیده‌ای هستند که نشان‌دهنده مردانگی و قدرت آنهاست. نت چوبی بهترین انتخاب برای شماست. رایحه‌هایی که با الهام از چوب‌هایی مانند سدر، سرو، چوب صندل، نعناع هندی، گیاه خس‌خس و غیره به عنوان عنصر اصلی در ترکیب آنها ساخته می‌شوند.

شرقی: بکار خانم‌هایی می‌آید که قصد دارند در لحظات خاص و یا در شب میل جنسی و جذابیت خود را به کمک رایحه‌های نسبتا گرمتر و تندتر برانگیزند. رایحه‌های گرم، شیرین و تند، که عمدتاً از نت‌های وانیل همراه با رگه‌هایی از رایحه چوبی و یا کهربایی تشکیل شده‌اند.

میوه‌ای: راست کار خانم های خودجوشی است که الهام‌بخش شادی و جوانی هستند و به‌طور کلی به دنبال رایحه‌های درخشان و با نشاط فراوان می‌گردند. رایحه‌هایی که در آن نت‌های میوه‌ای برجسته و غالبند مانند هلو، آلو، تمشک، گلابی، انبه و غیره.

گلی: مناسب خانم‌هایی است که ظاهر و چهره‌ای ظریف دارند و عموماً به دنبال عطرهای ملایم هستند که در عین ملایمت همه زنانگی آنها را درنهایت شکوه بروز می‌دهند. رایحه‌هایی که ماده اصلی ترکیب آن را گلها تشکیل می‌دهند، مانند گل رز، گل صد تومانی (سرده)، مگنولیا، گل یلانگ یلانگ و یا ترکیبی از چند گل.

گیاهی: آقایان همه‌فن حریفی که تیپ معمولی می‌زنند و دوست دارند مردانگی خود را همه روزه به کمک رایحه‌های تازه و دم‌دستی بروز دهند سراغ این نت‌ می‌روند. نت‌های گیاهی شامل رایحه اسطوخودوس به عنوان ماده اصلی و سایر گیاهان معطر مانند رزماری، مریم‌گلی، ریحان، نعناع، برگ‌های چای و غیره می‌شوند.

شرقی مردانه : مردان اغواگر و مرموز که معمولاً برای شب یا دیدارهای خاص به دنبال عطرهای گرم و تندتر هستند به سراغ نت شرقی می‌روند. رایحه‌های گرم، شیرین و تند، که عمدتاً از نت‌های وانیل همراه با رگه‌های چوبی و یا کهربایی تشکیل شده‌اند.

جمع بندی انتخاب عطر متناسب با شخصیت

موارد بالا تنها بخشی از رایحه های عطر زنانه و مردانه ای هستند که ما بصورت پیشنهادی به شما در فیم پرفیومز معرفی کردیم تا عطر متناسب با شخصیت خد را بتوانید ساده تر بیابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *